Oznamy

Povídky - nové anime

16. srpna 2011 v 17:20 | Kimi-chan
Chňááááá! (jak originální, asi mi hráblo :-D) Právě jsem strávila spoouustu času nad anime Fullmetal Alchemist (FMA). Dívala jsem se na to ve dne, v noci a skoro ani nespala :-D. (jak dokonalý to výtvor ^^) Jenže se mi nějak moc (ani trochu!) nelíbil ten konec (spíš mě pěkně nas*al) a zjistila jsem, že Brotherhood (děj se drží mangy) je úplně jiný. Abych to vysvětlila těm, kteří netuší, o čem to vůbec blábolím - Fullmetal Alchemist (2003) má určitý děj, který se zhruba v půlce odtrhl od původního příběhu mangy. V roce 2009 tedy vyšel takzvaný Fullmetal Alchemist: Brotherhood, který se dějové linie mangy drží.

Tak jsem se tedy pustila znovu do stahování a dívání se na FMAB :-D. Tohle bylo dokonalé! I když ten konec mě taky vcelku mrzel :-/ No nic, možná už by ze mě mohlo vypadnout, co tímhle vším chci vlastně říct, že. Učinila jsem tedy mocné rozhodnutí, že začnu psát (pokusím se) i povídky právě na FMA. Nemám ponětí, jak to dopadne, ale za pokus přece nic nedám, ne? :-)

Takže jestli si to někdo bude číst, žádám vás o trpělivost, než (jestli vůbec) se do toho dostanu. Díky ;-)

Obrázky :-/

11. srpna 2011 v 21:09 | Kimi-chan
Táák jo, tohle mi vcelku vadí. Po tom, co nešly přidávat komentáře, mám tady další problém - obrázky (tady už to pomalu "funguje" jako FaceBook :-D).
Jsem si tak říkala, že se mrknu na blog a zjistím, že u celého He's the one I love chybí veškeré obrázky (u I believe in you by být měly, kdyby ne, napište mi, prosím). Chtěla jsem je dát zpátky, ale prostě to nešlo. Pořád se nezobrazovaly anebo byly poškozené. Asi po deseti minutách se mi to konečně nějak podařilo a doufám, že tam vydrží :-/ :-D

Dovolená

15. července 2011 v 1:13 | Kimi-chan
Jak už jsem psala, dneska odjíždím na dva týdny do Chorvatska a není tam wi-fi, takže nebudu moct obíhat SBéčka. Vracím se až 31. července a do té doby jsem přednastavila dva díly I believe in you a taky dva díly He's the one I love, na kterou už tady mám recenzi. S přednastavováním článků nemám moc dobré zkušenosti, protože se vždycky něco pokazí :-D Takže doufám, že se zveřejní, budou tam odstavce apod. Kdyby ne, tak smůla, protože to nebudu moct opravit.

Užívejte si prázdnin, dokud můžete a hlavně nezlobte! :-D
vaše Kimi-chan

Oznámení (jak originální...) - obnova blogu

12. července 2011 v 10:08 | Kimi-chan
Tááákže... Nikdo už sem nechodí a já se tomu nemůžu divit. Blog byl nový a já měla šanci to pořádně rozjet. Ale díky mojí lenosti a ztrátě fantazie jsem se odhodlala něco splácat až po půl roce.
Pochybuju, že si tohle někdo vůbec přečte, ale i kdyby, tak jsem se rozhodla, že zkusím dál pokračovat v I believe in you (= Věřím v tebe) a v obnově blogu.
Neříkám, že se mi to podaří, a že každý den tady něco přibyde. Budu se ale snažit aspoň teď, když jsou prázdniny. Rovnou však oznamuji, že v od 15. 7. až do 31. 7. jsem na dovolené. Není tam sice wi-fi, ale notebook si s sebou beru, takže určitě zkusím něco napsat.

Vaše nemožná,
Kimi-chan


Začínám od znovu

4. srpna 2010 v 23:08 | Kimi-chan
Možná si mě někteří pamatují z mého minulého blogu dark-anngel.blog.cz. Na něm mám veřejněné všechny své povídky a upřímně, za některé blafy se vážně stydím :-D.
Proto jsem se rozhodla, že i když se tady ke svému starému blogu hlásím, začínám uplně od začátku. Ve všem - SB, povídky a podobně :-)
Doufám, že sem bude někdo chodit :-)
 
 

Reklama