He's the one I love - 4

24. prosince 2011 v 10:51 | Kimi-chan |  He's the one I love
Původně měl tohle být poslední díl, ale jak jsem si to tak pročítala v počítači, vyjde mi to ještě na jeden. (Opět se omlouvám, za svou neaktivitu... Ale jelikož jsou ty Vánoce, mohli byste mi to odpustit :-D) Takže tohle je předposlední dílek, příjemné počtení a veselé Vánoce a bohatého Ježíška :-P


Přišla jsem si pro tebe

o půl roku později

"Kin? Kin! Volá tě ředitel, máš se za ním hned stavit." Oznámil dívce nějaký voják, který proběhl kolem ní. Ona na souhlas pouze přikývla a vydala se směrem do kanceláře vedoucího. Šla pomalu, nikam nespěchala. Pořád nemohla přestat myslet na svého bývalého partnera, kterého nedokázala zachránit. Proto se přidala k ANBU. Aby zesílila a mohla ho zachránit. Tedy… Pokud ještě žije. Za tuhle myšlenku se musela napomenout, samozřejmě, že žije. Když došla před honosné dveře, se zaklepáním a následným vyzváním vešla dovnitř.

"Mám pro tebe misi. Půjdeš do Zvučné prozkoumat Orochimarův úkryt. Podle našich informací by v něm měl být voják Rootu. Když bude živý, přivedete ho zpět." Vyjádřil se stručně ředitel. Věděl, že není nutné to nějak víc rozebírat. Sdělil růžovovlasé kunoichi , že vyrazí další den v 5:00 a to jí stačilo. Víc vědět nepotřebovala. Došla na svůj pokoj, osprchovala se, a jelikož měla brzy vstávat, šla si rovnou lehnout. "Saii, jdu si pro tebe… Prosím, vydrž!" Konečně nadešel čas a ona měla možnost osvobodit ho. Musí být odpočatá.

Ráno když o půl páté vstávala, nasnídala se a rychle si dobalila poslední věci. Byla nervózní, konečně dostala šanci, na kterou tak dlouho čekala. Jenom že co když byl její trénink k ničemu? Co když stále nebude schopná mu pomoct? Bylo zřejmé, že Orochimaru chtěl Saie kvůli informacím o Rootu, takže ho hned nezabil. Jenomže co když už mu nebyl užitečný a prostě se ho zbavil?

"Můžeme?" Zeptal se jí přidělený partner. Podle masky a hlasu to byl Hayate.
"Můžem." Odpověděla a usmála se, i když to přes masku nešlo vidět. Hned na to se rozběhli směr Zvučná. Čím blíž byli, tím měla Sakura divnější pocit, jako by měla přijít moc pozdě. Proč jí na tom vlastně tolik záleží? Saie vždy brala jenom jako kamaráda a někoho, komu bojovala po boku. Jenom že co zmizel, jako by měla v srdci jednu velkou díru. Může se láska objevit jenom tak z nenadání? Anebo o ní prostě jenom nevěděla? Možná jen byla pořád zaslepená Sasukem. A co Sai? Ani nevěděla, jestli jí on city opětuje. Ten pocit nevědomosti Sakuru ničil ještě víc než ztráta milované osoby. Přes všechno to přemýšlení si ani nevšimla, že už dorazili na místo. Nebýt toho, že ji Hayate zastavil, běžela by dál. Hodil po ní nechápavý pohled, ale dál se k tomu nevracel. Skryli se v koruně stromu, ale po chvíli si jich asi stejně všimli, protože se pod nimi shromáždilo asi deset zvučných ninjů. Oba ANBU na sebe kývli a hodili po každém z nich kunaie, které se zabodli přímo do srdce. Tohle bylo jednoduché. Seskočili tedy na zem a rozběhli se do úkrytu. Tušili, kde bude, protože odtud vycházela nejsilnější chakra. Taktiku měli předem dohodnutou, takže stačilo kývnout a oba věděli, co mají dělat. Sakura se rozběhla hledat Saie a Hayate měl zabavit Orochimara a jeho vojáky, aby ti dva mohli nepozorovaně utéct. Pak by se stáhl i on. Misí není Orochimara zabít, pouze osvobodit vězně.

Sakura prohledávala všechny místnosti, na které narazila, ale po nikom ani vidu, ani slechu. Bylo tam úplně prázdno. V tom narazila na schody, které vedly někam do podzemí. Rozhodla se po nich vydat. Šla opatrně, protože nevěděla, jestli někde nejsou nastraženy pasti. Najednou uslyšela zvuk řetězů, musela být blízko. Zanedlouho došla k chodbě, která měla asi sto metrů a po celé její délce byly mříže a za nimi uvězněni lidé. Tohle komplikovalo plány. Nemohla se odsud nenápadně dostat s tolika lidmi. Musí to ale aspoň zkusit. Rozhlédla se a všimla si stráží. Byli pouze dva, takže nebyl problém je uspávacím plynem odstranit.

"Všichni mě poslouchejte! Dostanu vás z tadyma, ale musíte být potichu a zkuste na sebe nepoutat žádnou pozornost." Oznámila Sakura tak, aby ji všichni slyšeli, ale při tom zase ne moc nahlas. Postupně rozbíjela všechny klece, aby se lidé mohli dostat ven. U jedné se však zarazila. Byl to on. Ten, pro kterého přišla. V tom se ozvala rána a sesunul se kus stropu. "Sakra!" Zanadávala pro sebe Sakura. Bylo jí jasné, že odsud musí ostatní co nejrychleji dostat. Vězni už byli všichni na chodbě a poslední zbyl Sai.
"Saii, prober se." Mluvila mírným hlasem Sakura. Zabralo to a Sai pomalu otevřel oči. První co viděl, byla maska ANBU. Potom si všiml, že ostatní jsou venku a rychle mu došlo, o co tady jde. Chtěl se postavit, ale měl zraněnou nohu, takže nebýt Sakury, šel by rychle k zemi. Vlastně co se na něho tak dívala, byl na tom hodně špatně. Úplně vysílený s řeznými ranami po celém těle. Když to viděla, málem jí vhrkly slzy do očí. Musel si toho hodně vytrpět.
"Pomůžu ti. Musíme už jít. Nevím, na jak dlouho je můj partner dokáže zabavit. Nepočítali jsme s tím, že tady bude tolik lidí." S těmi slovy ho podepřela a všichni se rozběhli k východu, který si předem připravili. Museli vyběhnout zpátky nahoru a tam už byla díra ve zdi, skrze kterou mohli vyběhnout ven. Všichni vězni se k ní hrnuli, jako by to bylo poprvé, co vyšli na vzduch. Nikdo by se ale nemohl divit, kdo ví, jak dlouho tady vůbec byli drženi.
"Uklidněte se a všichni po jednom!" Křikla ze zadu Sakura, všichni ji poslechli a postupně procházeli dírou ven.
"O něco tě musím požádat. Vím, že to ve tvém stavu není vůbec jednoduché, ale potřebuju od tebe, abys je odtud dostal do lesa. Musím pomoct Hayatemu. Zvládneš to?" Zeptala se Sakura Saie. Ten přikývnul a s ostatními se rozběhl k lesu. Kunoichi se otočila a rozběhla se opačným směrem. Najednou ucítila velmi známé chakry. Tohle byli ninjové listové. Přesněji její starý tým, který byl momentálně s Hayatem a bojovali zřejmě proti celé armádě Zvučné. Tolik ninjů pohromadě snad ještě neviděla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 16. ledna 2012 v 19:10 | Reagovat

Musím si přečíst. :D Na KHR budu dávat brzo recenzi,ale odkaz ti dám klidně teď. =D delphi-fansub.wz.cz -> samotný web,najdeš tam hodně skvělých anime a přímo tady: http://delphi-fansub.wz.cz/anime-KHR.html  -> je Katekyo Hitman Reborn. Zatím maj přeložených 88/203,ve formátu mkv (tedy horší kvalitě),ale kouká se nato fakt dobře,a taky se díly,ikdyž stahuješ pět najednou,tak se neuvěřitelně rychle stahujou. :D  Btw.: viděla jsi anime Clannad? Jo a na 9.díl se budeš muset kouknout v aj,páč maj chybnej link. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama