I believe in you - 14

15. července 2011 v 14:45 | Kimi-chan |  I believe in you

Tak tohle je zatím nejdelší díl, který IBIY má :-D
A i když to stejně nikdo nedodrží, upozorňuji: 16+


Proč já?

Než jsem šla spát, radši jsem si nastavila na mobilu budík, protože když si vzpomenu, jak mě minule budil Sasuke a přitom si představím, jak by mě budil Katsuro, naskočí mi husí kůže. Vstala jsem raději dřív, abych se stihla aspoň najíst a provést ranní hygienu. Oblékla jsem se tedy, vyčistila zuby a vlasy stáhla do pevného culíku tak, aby mi hned nevypadly. Potom jsem šla do kuchyně a dala si cereálie s mlékem. Měla jsem vcelku dobrou náladu až do té doby, než se objevil můj dnešní trenér. Určitě mi chtěl zkazit den hned od začátku.

"Dobré ráno. Doufám, že ses na dnešek dobře vyspala." Kdyby to řekl kdokoli jiný a jakýmkoli jiným tónem, vyznělo by to možná i hezky.
"Hm." Neměla jsem vůbec náladu se s ním bavit, jak já ho dneska přežiju. To jsem ale ještě nevěděla, co mě dneska čeká.
"Za deset minut buď venku." A už ho nebylo. Otráveně jsem dojedla, uklidila po sobě a šla ven.
"No konečně." Ozvalo se, když jsem došla na cvičiště.
"Jelikož máš mizernou fyzičku, tenhle les oběhneš třicetkrát. Z vnější strany." Dodal ještě, když už jsem si začala dělat naděje. No to umřu. Les velký jak celá Konoha, no to si dělá srandu ne? On se mezi tím usadil na strom a provokativně se usmíval, očividně spokojený sám se sebou. Tak jsem se tedy dala do běhání.


"To bylo fakt mizerný. Nic horšího jsem snad neviděl." Poznamenal, když seskočil se stromu.
"Ale neboj, ještě nekončíme." Řekl a mrsknul po mě kunai. Ještě jsem se nestihla vzpamatovat, takže se mi kunai zabodl do ruky, když jsem si kryla obličej. Ten chlap je fakt maniak, to mě chce zabít? Naštvala jsem se a asi tím se mi podařilo aktivovat Sharingan. Ty vole! Konečně! Háček byl v tom, že jsem ho ještě neuměla moc používat. Katsuro se zřejmě taky pořádně naštval. Rozběhl se na mě, ale stihla jsem naštěstí díky Sharinganu včas vytáhnout katanu, abych vykryla jeho útok. Ani nevím, jak se mi to podařilo, ale nějak jsem mu probodla levou ruku.
"Ty krávo blbá!" Zařval a začal do mě mlátit pěstmi hlava nehlava.
"Tak a teď přijde ta lepší část." Řekl a ušklíbl se, když se uklidnil. Shodil mě na zem, obkročmo si na mě sedl a chytil mi obě ruce nad hlavou svojí zraněnou rukou. A už jsem věděla, že je zle. Snažila jsem se ho ze sebe skopnout, ale byl příliš těžký. Volnou rukou mi začal přejíždět pod tričkem po těle. Všemožně jsem se kroutila a dokonce se mi podařilo uvolnit si ruce, ale hned je zase chytil, tentokrát ještě pevněji. Do očí se mi začaly hrnout slzy. To ho zřejmě nesmírně potěšilo a strhl mi tričko. Poté si tvrdě přivlastnil moje rty a dobýval se jazykem dovnitř. Za žádnou cenu jsem ho nechtěla nechat, takže jsem semkla rty, jak jsem jen mohla. To se mu nelíbilo a dal mi pěstí do obličeje, až jsem vykřikla. Tím dosáhl svého a jazykem mi proniknul do úst. Slzy už jsem nemohla dál zadržet, tak jsem je nechala, aby mi volně stékaly po obličeji. Na chvíli se vším přestal a já si naivně myslela, že mu to stačí. Najednou mi však strhl kraťásky, pronikl do mě a já vykřikla bolestí. Přitom se mi přisál na krk a rukou přejížděl po zádech. Přestala jsem klást jakýkoli odpor. Vůbec to nemělo cenu. Byl dvakrát tak těžší a daleko silnější než já. Chtěla jsem aspoň ještě jednou zakřičet, ale zradily mě hlasivky a já ze sebe nevydala ani hlásku. Jen jsem se modlila, aby konečně přestal. Asi po patnácti minutách už měl dost.

"Příště si se mnou nezahrávej." Řekl jenom a odešel. Já tam zůstala ležet na zemi a nezmohla jsem se naprosto na nic. Najednou se zatáhlo a spustil se ohromný liják, který mi pomohl se trošku sebrat. Do pokoje se mi nechtělo, protože jsem se bála, že bych ho mohla znovu potkat. Tak jsem si aspoň zalezla pod strom a tam se nanovo rozbrečela. Proč se něco takového muselo stát zrovna mě? Nikdy jsem nebyla zrovna hodná, byla jsem namyšlená a dávala to najevo, ale tohle jsem si přece nezasloužila ani já… Z toho všeho vyčerpání jsem nakonec usnula.

Když jsem se probrala, stál nade mnou Sasuke a tak nějak se mi divně díval na obličej a na krk.
"Tak co jste trénovali?" A do háje.
"Fyzičku a boj." Pokusila jsem se říct sebejistě, ale když jsem si vzpomněla, co se skutečně dělo, zlomil se mi hlas. Zvlhly mi oči a měla jsem co dělat, abych nezačala brečet.
"Víš, že bys mi neměla lhát, zvlášť když to neumíš." Pak se zamračil a odešel. Netušila jsem kolik je hodin, tak jsem se radši vydala zpátky do skrýše. Chtěla jsem to přejít co nejrychleji a zároveň nejpotišeji, jak jsem jenom dokázala, abych HO nemusela potkat. Nemůžu ani pomyslet na to jméno. Už jsem byla u dveří od svého pokoje, když mě někdo otočil, chytil mě pod krkem a přimáčkl ke stěně.
"Zkus jenom ceknout před Sasukem a přísahám ti, že nebudu tak hodný jako dneska."
"O čem nemá ani ceknout?" Ozval se mírně naštvaně Sasuke, který stál celou tu dobu za rohem. Trochu se mi ulevilo, že je tady. Není sice moc příjemný, ale kdokoli je lepší než Katsuro. Ale ani přesto jsem se neopovážila promluvit.
"Ale o ničem Sasuke." Bylo vidět, že z něho má respekt a bojí se ho. Pořád mě ale nepouštěl a mně pomalu začal docházet vzduch.
"Myslíš si snad, že jsem úplně slepý? Že si toho nevšimnu?" Katsuro úplně zblednul a konečně mě pustil. Sesunula jsem se na zem a chytla se za krk. Pustil mě sice, ale pořád jsem se skoro nemohla nadechnout. Sasuke se objevil u Katsura a ani jsem nestihla postřehnout, kdy vytasil katanu, ale už projela Katsurovým hrudníkem. Na první pohled bylo jasné, že rána je smrtelná. Sasuke zbraň znechuceně vytáhl a zasunul zase do pouzdra.
"Proč?" Zeptala jsem se stále otřeseným hlasem.
"Většinou kašlu na to, co je správné a co ne. Ale tohle jsem prostě nepřekousl." Řekl a doteď nevím, jestli se mi to jenom nezdálo, ale měla jsem pocit, že se usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 27. července 2011 v 11:26 | Reagovat

*vyvalené oči* Paráda! xD

2 Kimi-chan | Web | 27. července 2011 v 12:52 | Reagovat

*vyvalené oči* děkuju :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama