I believe in you - 13

13. července 2011 v 6:01 | Kimi-chan |  I believe in you


Je tady další dílek :-) Zatím vcelku vím, o čem psát, takže z toho ždímu, co se dá :-D


První trénink

No našla jsem ho, bohužel mi to nějaký čas zabralo, takže jsem ani nechtěla vidět, jak bude Sasuke vyvádět. Když jsem na cvičiště přišla, seděl na kameni a kupodivu můj pozdní příchod přešel. Cvičiště bylo celé venku. Uprostřed bylo malé jezírko, všude byly rozmístěny kameny a další překážky a kolem byl hustý les. Sasuke ke mně došel a dal mi katanu a taštičku s kunaii, kterou jsem si uvázala na stehno.

"Takže začneme. Dnes si otestuju, co v tobě je." Řekl a hodil po mě kunai, kterému jsem se lehce vyhla. Snažila jsem se aktivovat Sharingan, ale prostě to nešlo. Neuměla jsem to. Zatím se mi to podařilo jen tehdy, když se aktivovala pečeť. Sasuke vytáhl další kunai a jenom tam tak stál a zkoumavě se na mě díval. Popadla jsem katanu, kterou mi před chvílí dal a ohnala jsem se jí po něm. On to však nenuceně vyblokoval kunaiem. Hned na to mě chtěl kopnout do břicha, to jsem ale vyblokovala. Co jsem nečekala bylo, že mě kopnul druhou nohou, až jsem odletěla a spadla na zem. Nezvedla jsem se.
"Mně to prostě nejde!"
"Pokud se nebudeš snažit, vůbec to nemá cenu. Můžu dělat spoustu jiných věcí, než tady marnit čas s tebou. Jestli chceš používat jméno Uchiha, tak mi aspoň dokaž, že si toho hodna." To vcelku zabralo. Vstala jsem a utřela si pramínek krve, co mi vytekl z pusy. Rozběhla jsem se na něj a bodla katanou. Zásah. Hned na to se však ozvalo bouchnutí a místo Sasukeho tam byl kus dřeva. Naštvaně jsem se rozhlížela kolem sebe.

"Tady!" Ozvalo se nade mnou a v tu chvíli se na mě sesypal proud shurikenů. Pokusila jsem se jim vyhnout, ale stejně mě jeden zasáhl do ramene a druhý do nohy. Jakmile Sasuke dopadl na zem, vyskočila jsem a hodila po něm kunaie, i když mě u toho nepříjemně zabolela noha, do které se před tím zabodl shuriken. Ten je opět všechny vyblokoval, jakoby ho to ani nestálo žádnou námahu. Rozběhl se ke mně a praštil mě pěstí do obličeje. Jestli mi ten blb zlomí nos, ať si mě nepřeje. Vyskočila jsem na strom a tam se trochu vydýchávala. Přeci jenom můj největší fyzický výkon byl, když měl Gucci slevy. Vytvořila jsem klon a ten následně poslala dolů. Bylo mi jasné, že někdo jako Sasuke mi na to nikdy neskočí. Když jsem tedy myslela, že se soustředí na můj klon, seskočila jsem za Sasukeho a sekla katanou. Uhnul sice, ale mírně jsem ho škrábla na paži. Aspoň něco. Okamžitě však zareagoval. Kopnul mě do břicha a já dopadla hlavou na kámen. Viděla jsem trochu rozmazaně, ale usoudila jsem, že to nic není a že to rozchodím, i když jsem zezadu na hlavě ucítila krev. Přece ho nenechám, aby si o mně myslel, že si nezasloužím být Uchiha. Párkrát jsem zamrkala, abych rozehnala mžitky a postavila se. Najednou jsem ale začala dost kašlat, a když jsem se podívala na ruku, byla to samá krev. Utřela jsem ji teda do trička a chtěla se rozběhnout na Sasukeho. Udělala jsem první krok, ale strašně se mi zatočila hlava. Podlomila se mi kolena a já začala padat. Pak už jsem jen cítila, jak mě Sasuke chytil, než jsem stihla dopadnout na zem.
"Myslím, že to pro dnešek stačilo." Vzal mě do náruče a nesl zpátky do sídla. Položil mě na postel a pak jsem jenom vnímala, jak řekl Kabutovi, aby mě ošetřil.

Ráno, když jsem se probrala, mě bolelo celé tělo. "No na trénink to dneska moc nevidím." Pomyslela jsem si. Posadila jsem se na posteli a všimla si vzkazu, který ležel na nočním stolku hned vedle postele.
"Kabuto říkal, že máš lehký otřes mozku a pohmožděná žebra. Dneska ještě zůstaň ležet a zítra s tebou bude trénovat Katsuro. Jsem na misi a vrátím se asi za dva dny. Sasuke"
Fájn, tohle mi vůbec nevadí, ale kdo je k čertu Katsuro? To tady mají tolik lidí? Přestala jsem na to myslet, protože jsem dostala žízeň. Jako na zavolanou přišel Kabuto s nějakým prášky a sklenkou vody.
"Tohle si vem a potom se stav za Orochimarem. Chce tě vidět." Kývla jsem a vzala si od něj tabletky, hned na to odešel. Co mi může Orochimaru asi tak chtít? To bude něco… Oblékla jsem se tedy a vydala se za ním.
"Vítej, Aiko. Ještě než dnes Sasuke odešel na misi, řekl mi, že to s tebou možná nebude tak marné. Toho si važ, zatím to o nikom tady neřekl a s každým to skončil po prvním tréninku." Ušklíbl se.
"I když je pravda, že je spíš na prvním tréninku přizabil." Dodal a začal se smát. Vážně vtipné, ha ha…
"Kabuto mi sdělil tvůj zdravotní stav. Zítra trénuješ s Katsurem, který by měl každou chvíli dorazit, takže ho možná někde potkáš. Můžeš jít." Konečně jsem mohla zmizet z té hnusné místnosti. Když jsem šla po chodbě zpátky do pokoje, nedívala jsem se pořádně na cestu a do někoho vrazila.
"Nemůžeš se dívat, kam šlapeš?" Utrhnul se na mě nějaký kluk tak kolem dvaceti. Hned se mi zdál nesympatický, byl prostě divný.
"Nemůžeš si ty dávat pozor?"
"Holčička si vyskakuje, však počkej zítra na tréninku." A s těmi slovy odešel. No jestli je tohle Katsuro, tak to zítra asi nebude moc příjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 14. července 2011 v 10:05 | Reagovat

Yahoo! =D Gomen gomen,ale jsem nachcípaná,pomalu,ale jistě umírám,mozek mi odumírá (jo nějakej mam :D) a mě to přestává myslet (jako bych to někdy dokázala),takže toto jež mé celkové vyjádření. xD A ten Sasuke nějak změknul se mi zdá. =3

2 Kimi-chan | Web | 14. července 2011 v 11:02 | Reagovat

[1]: Asi jo, no v dalším díle změkne ještě víc :-D Mě prostě nebavilo pořád z něho nějak dělat hajzla (úplného :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama