I believe in you - 12

12. července 2011 v 16:59 | Kimi-chan |  I believe in you


V minulém díle:
"To je síla, kterou ti já dávám. Oni ti nemůžou nic nabídnout, já ano. Se mnou budeš nesmírně silná, vím, že ten pocit miluješ. Odejdi teď se mnou a dosáhneš nepřemožitelnosti."
"A co můj tým?" Zeptala jsem se jako v transu.
"Myslíš tu bandu ubožáků, kteří tu ani teď, když jsi je potřebovala, nebyli? Nepotřebuješ je, pouze ti překáží." Dořekl a natáhl ke mně ruku, kterou jsem po chvíli váhání přijala.


Vítej

Přijala jsem jeho ruku a vylezla za ním na obrovského hada. Něco mi ale nesedělo. Vždyť Sasukemu byl zmírněn trest za to, že Orochimara zabil a on je teď tady se mnou? Okamžitě jsem tu myšlenku ale zahodila, protože jsem si všimla něčeho jiného. Sasuke stál před námi a tvářil se stejně chladně jako vždycky a…spokojeně? Tohle mi už vůbec nedávalo smysl. Orochimaru Sasukemu pokynul hlavou směrem k sobě a ten se k nám bez váhání přidal.

"Tvůj plán na zmatení Listové vyšel dokonale." Ušklíbl se Orochimaru.
"Jak by nemohl." Usmál se Sasuke škodolibě. Já se po nich jenom nechápavě dívala.
"Všechno ti potom vysvětlíme." Dodal Sasuke, aniž by se na mě podíval. Najednou se před námi objevil Naruto a Dai.
"Ty! Já věděl, že je na tom něco podezřelého! Moc jsem chtěl věřit, že ses změnil, a že se k nám opravdu vracíš, ale prostě se mi to od začátku nezdálo. Jak jsi nám to mohl udělat, Sasuke? Sakura ti opravdu věřila a byla moc šťastná, že jsi zpátky…" Zařval naštvaně Naruto. Dai se na mě vyděšeně a zároveň smutně podíval. Potom se Naruto podíval na mě.
"Aiko prosím tě neblbni! Ty se k němu přece nechceš přidat!"
"Myslím, že jsme toho dnes viděli dost. Máme, pro co jsme sem přišli a Konoha je značně oslabená." Dořekl Orochimaru a dal vojákům pokyn k ústupu. Ti se začali stahovat a po nás zbyl jen kouř. Jediné, co jsem ještě postřehla byl Dai, který křičel, ať se vrátím. Najednou jsme se objevili v Orochimarově skrýši, jak jsem odtušila. Značky už mi začaly mizet, takže jsem měla hned jasnější uvažování. Trochu mě mrzelo, co jsem udělala, ale na druhou stranu… Dai. Tohle mě zabolelo. Jak jsem mu to mohla udělat? Ale vlastně… Někomu jako je on jistě nebude dlouho trvat najít si za mě náhradu. Jak by taky mohlo, on je dokonalý.
"Rozhodla ses dobře, Aiko. Vy a Sasuke se mi budete velmi hodit, až pořádně zesílíš. Spolu budeme schopni ovládnout svět shinobi!" Zasmál se Orochimaru. Ta představa se mi překvapivě nehnusila tak moc, jako všechno ostatní okolo Orochimara. Vlastně se mi vcelku líbila. Budu silná, silnější než kdokoli jiný. V tom se u nás objevil Kabuto.
"Vítejte, Orochimaru-sama."
"Kabuto, ukaž Aiko její pokoj." Pokývnul na mě a já se vydala za Kabutem. Zavedl mě mnoha cestami do mého pokoje a těsně než odešel, dodal:
"Zítra za úsvitu máš budíček. Budeš trénovat se Sasukem, Orochimaru-sama nemá čas se s tebou piplat." Hned na to zmizel. Já zalezla do pokoje. No k pokoji, na který jsem byla zvyklá já, to mělo ještě hodně daleko. Místnost byla ani ne malá, ale hodně tmavá jen s jedním malým oknem nad postelí a velmi skromně zařízená. Co jsem čekala, palác? Musela jsem se zasmát své vlastní naivitě. No nic, tohle mi bude muset stačit. Unaveně jsem si lehla na postel a zadívala se do stropu. "Uvidím ještě někdy Daie, Sakuru anebo Naruta?" Ale no tak, na to teď nemůžu myslet. S těmi myšlenkami jsem usnula.

Ráno mě probudilo něco hnusného a ledového.

"Co děláš?! Jsi normální?" Vyjekla jsem zděšeně se zjištěním, že nade mnou stojí pobavený Sasuke s kýblem ledové vody.
"Myslím, že ti Kabuto říkal, že budeme trénovat a ty si tady vyspáváš. Pokud nebudeš schopná vstávat sama, připrav se, že tohle byl nejjemnější budíček, který jsi kdy dostala. Za pět minut na cvičišti." S těmi slovy odešel. Rychle jsem tedy vylezla z postele a hledala někde nějaké oblečení. S sebou jsem nic neměla, takže jsem doufala, že nebudu muset být v tom mokrém, co mám teď na sobě. Porozhlédla jsem se po nějaké skříni a v tom jsem si všimla hromádky oblečení, kterou jsem měla na stole. Asi ji přinesl Sasuke, když mě šel budit. Bylo tam delší tmavě modré tílko se znakem Uchihů, bílé třičtvrťáky a k tomu černý plášť taky se znakem Uchiha. Oblékla jsme se a vyšla z pokoje. Doufala jsem, že cvičiště nějak rychle najdu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 14. července 2011 v 9:58 | Reagovat

Jů,konečně další dílek.Začíná to vyzerat zajímavě,jen bejt to trochu delší.......xD

2 Kimi-chan | Web | 14. července 2011 v 11:00 | Reagovat

[1]: Díky, v dalších už se snažím, dělat je trošku delší ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama