He's the one I love - 2

28. července 2011 v 10:00 | Kimi-chan |  He's the one I love

Další díl nové povídky, no je taky celkem krátký :-/ :-D
Tenhle je poslední přednastavený a taky poslední napsaný. Doufám, že na dovolené něco vymyslím :-)


Toshiro

Ráno když se Sakura probudila, šla za Saiem, aby mu zkontrolovala ránu. Když procházela kolem stolu, všimla si malého papírku.
"Já s Narutem jsme šli prozkoumat okolí, abychom se mohli vrátit do Konohy. Když je teď Sai mimo, jenom bychom se zdržovali. Zůstaň s ním. Yamato"
Když to Sakura dočetla, položila vzkaz zase zpátky a šla za Saiem.

"Saii, vstávej." Budila ho jemně. Když to ale nešlo, rozhodla se, že ho nechá spát. Nadzvedla obvaz a usoudila, že rána se vcelku rychle hojí. Zadívala se na něj a musela usoudit, že vypadá strašně roztomile, když spí. Trochu se začervenala a odešla udělat něco k jídlu. "Už toho tady moc nemáme." Zamračila se nad obsahem batohu, ve kterém byly potraviny. "Doufám, že to bude stačit." Rychle se otočila a tak tak stihla vyblokovat ránu, kterou na ni vedl nějaký neznámý ninja. Podle chakry byl sám.
"Co tady chceš?" Vyštěkla Sakura.
"To tobě může být jedno." Odpověděl, vytáhl kunai a hodil ho po ní. Naštěstí si ho včas všimla a uskočila. Rozběhla se k němu a snažila se ho zasáhnout pěstí. Všemu se ale vyhýbal anebo útoky blokoval. "Takhle to nejde… Sai bojovat nemůže a Naruto s kapitánem Yamatem tady nejsou. Musím to zvádnout." Sakura nasadila odhodlaný výraz a praštila pěstí do podlahy, až se vytvořila obrovská prasklina, která se dostala až k útočníkovi. Ten vypadal překvapeně, stejně se ale puklině vyhnul. Za ním se znenadání objevil Sai a kopl ho do zad. To nečekal a spadl na kolena.
"Saii, ještě nemůžeš bojovat!" Křikla Sakura.
"Jsem v pořádku, Sakura-chan." Řekl Sai a usmál se. Ne falešným, skutečným úsměvem.
"A kdo vlastně ksakru jsi?!" Chtěl ještě vědět Sai.
"Jmenuju se Toshiro a pracuji pro Orochimara." Nic víc už neřekl a rozběhl se na Sakuru, protože byla evidentně snazší cíl. "To teda ne." Pomyslel si Sai a rozběhl se jí na pomoc. Vůbec nevěděl proč, anebo jak, ale vždy když byl poblíž ní, začaly se opět probouzet jeho pocity. Pokaždé se mu ale také vybavila Danzova slova: "Emoce vedou k nenávisti. Nenávist vede k válce." Neměl už čas se tím zabývat, protože Toshiro odrazil Sakuru na zeď a pomalu se k ní blížil. Sai skočil před ni a postavil se do obrané pozice.
"Vypadá to, že splnění úkolu bude těžší, než jsem si původně myslel." Ušklíbl se Toshiro a zastavil se. Vytáhl si katanu a udělal výpad vpřed. Sai ho zastavil svým mečem. Najednou se ale za ním objevil další - asi klon, uhodil Saie do hlavy a tím ho omráčil. Ještě než stihl spadnout, přehodil si ho přes rameno. Otočil se a začal utíkat směrem k oknu.
"Kam si sakra myslíš, že ho to neseš?" Vykřikla Sakura, která se mezitím vzpamatovala a chtěla ho zastavit.
"Nemůžu tady s tebou ztrácet čas." Řekl si spíš pro sebe a hodil jí do stehna kunai tak, aby se zabodl co nejhlouběji a znemožnil jí tak pronásledování. To se mu také povedlo a Sakura spadla na zem. Zvedla hlavu a zoufale se dívala na Saie v bezvědomí.
"Smůla, někdy příště." Když to dořekl, vyskočil oknem a utekl do lesa. Sakura se ale ani se zraněnou nohou nehodlala vzdát. I když pro ni byl běh bolestivý, vytáhla nůž a rozběhla se za ním. Pořád cítila jeho chakru, takže běžela podle ní. Když doskočila na větev a chtěla se odrazit, přetrhnula tenký provázek a vyletěla na ni smršť různých zbraní, které se do ní zabodly. Vůbec netušila, že zde mohly být pasti. Musely být nastražené už předem, teď by to Toshiro jen těžko zvládnul. Celé si to musel nachystat. Pozdě si všimla výbušného lístku před ní a nestačila uhnout. Vybuchl a ona narazila hlavou do kamene. Pak už byla jen tma.


"Kapitáne Yamato, tady nic není, měli bychom se vrátit. Mám takový divný pocit, jako by se něco stalo." Navrhl Naruto, když prozkoumávali les.
"Máš pravdu Naruto. Kdyby tady někdo byl, zachytili bychom alespoň nějaký zlomek chakry." Zamířili tedy zpět k Sakuře a Saiovi. Když už byli před domem, ucítil Yamato zbytky nepřátelské chakry. Co však necítil, byl zbytek jejich týmu. Upozornil Naruta, že by tady někde ještě mohl být nepřítel a opatrně se vešli dovnitř. Yamato se zamračil. Všechno bylo poničené a vykazovalo známky po boji. Také krvavé stopy vedoucí k oknu.
"Naruto musíme ty dva najít, můžou být v maléru." Rozkázal a rozběhli se po stopách krve. Když vyběhli před dům, stopy vedly do lesa. Už se jimi však nemuseli řídit, protože zachytili Sakuřinu chakru. Byla ale slabá. Rychle se rozběhli jejím směrem.
"Vydrž, Sakura-chan…" Zašeptal Naruto. Po chvíli si všimli těla ležícího před nimi.
"Kapitáne Yamato, to je ona!" Když k ní doběhli, naskytl se jim pohled na probodanou Sakuru. Ran bylo dost, ale ani jedna nevypadala na to, že by byla smrtelná. Naruto se ji snažil vzbudit, ale bezvýsledně. Asi po pěti minutách však pootevřela oči.
"Sakuro, co se stalo?!" Ptal se hned Yamato.
"Sai…" Zašeptala jenom a po bradě se jí spustil další pramínek krve.
"Musíme rychle zpět do vesnice." Naruto vzal Sakuru do náručí a rozběhli se směr Konoha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama