He's the one I love - 1

19. července 2011 v 10:00 | Kimi-chan |  He's the one I love
Takže tady je 1. díl nové povídky. Doufám, že se bude líbit :-) Je přednastavený tak doufám, že to nebude nějak blbnout, a že se zveřejní :-D


Mise

"Yamato, Naruto, Sakuro a Saii, mám pro vás průzkumnou misi. Nemělo by to být nic těžkého, ale i tak si dávejte pozor. Yamato je s ní již obeznámen, takže podrobnosti vám sdělí on. Vyražte ještě dnes. To je ode mě vše." Dokončila Tsunade a dál už si jich nevšímala. Tým Kakashi vyšel před kancelář a Yamato spustil.
"Takže naším cílem je prozkoumat území Zvučné a zkusit najít Orochimarův úkryt. Podle našeho informátora se dal opět do pohybu a my se bojíme války." Seznámil je se situací Yamato.
"Jak řekla Hokage, vyrazíme ještě dnes. Proto buďte všichni v sedm u brány." Řekl jim ještě a s bouchnutím ho už nebylo. Naruto, Sakura a Sai se tedy rozloučili a šli si zabalit všechny potřebné věci. Když odbyla sedmá, všichni už stáli připravení před bránou do vesnice a zanedlouho vyrazili na cestu.

"Jsme asi v půlce cesty do Zvučné. Přespíme tady na noc, stejně je už tma a nic bychom neviděli." Rozhodl Yamato. Nikdo neprotestoval. Rozdělali oheň, kolem kterého si potom rozdělali spacáky. Naruto si vzal první hlídku a ostatní šli spát. Sedl si na blízký kámen a zadíval se do ohně. "S co když na něj narazíme? Slíbil jsem přeci Sakuře-chan, že ho přivedu zpět do vesnice a svůj slib také dodržím!" Přemýšlel Naruto. Jeho hlídka proběhla v klidu, tak šel vzbudit Sakuru, která ho měla vystřídat.
"Už?" Zamumlala ospale Sakura, když do ní její blonďatý partner jemně šťouchnul. Potom ale vstala a sedla si na ten samý kámen, na kterém před tím byl Naruto. Přemýšlela o všem. "Jak to teď bude, jestli potkají Sasukeho… Budou ho přesvědčovat, aby se s nimi vrátil do Vesnice. Jaké by to asi bylo, kdyby se vrátil? Byl by potrestán. Vrátil by se potom do týmu a bylo by to jako dřív? A co kdyby to odmítnul a my ho museli zabít? Anebo ho třeba vůbec nepotkáme…" Sakura si smutně povzdechla. Kdyby jenom před tím neodešel, anebo ho ona dokázala zastavit… Všechno by bylo jinak. Slezla z kamene a namísto toho si sedla na zem a opřela se na něj. Nabrala si hromádku malých suchých větviček, které ještě zbyly, a začala je házet do ohně. Líbilo se jí, jak pomalu uhořívají a praskají. Když už byl čas výměny, došla k Saiovi. Chytla ho opatrně za paži a chtěla ho probudit.
"Jsem vzhůru, nemohl jsem usnout. Nepanikař, ale myslím, že nejsme sami." Sakura se soustředila a opravdu ucítila asi deset nepřátelských chaker.
"Sakra." Sykla potichu, aby ji neslyšeli. Hlavně nepanikař.
"Co budeme dělat?"
"Musíme vzbudit ostatní, ale to jim potom dojde, že o nich víme a ztratíme moment překvapení." Zamyslela se nahlas Sai. Najednou ale před nimi přistál kunai s výbušným lístkem. Sakura zareagovala pozdě a nebýt toho, že ji Sai strhl na stranu, asi by na tom byla špatně. Výbuch probudil kapitána Yamata s Narutem a okamžitě začal boj. Yamato tři z nich znehybnil pomocí Mokutonu a vrhl se na pomoc Sakuře, která na tom byla s bojem ze skupiny nejhůř. Všichni si vedli celkem dobře, ale jeden ze zvučných bodl Saie kunaiem do boku.
"Choujuu Giga!" Křikl Sai a hned na to se objevil obrovský tygr, který oba zneškodnil. Za chvíli už byli všichni ze Zvučné svázáni.

"Co s nimi, kapitáne Yamato?" Zeptala se Sakura.
"Necháme je tady, bylo by zbytečné je zabíjet. Akorát by to dalo Orochimarovi záminku k válce." Odpověděl Yamato na otázku a dodal:
"Myslím, že už můžeme vyrazit, stejně bychom za chvíli vstávali." Vyskočili na stromy a vyrazili. Jediný kdo zůstal, byl Sai. Když se Sakura ohlédla, ztuhla.
"Saii sakra proč jsi nic neřekl?!" Křikla a běžela zpátky k němu. Z boku mu stále trčel kunai a z rány se řinula krev. Sai byl ještě bledší než obvykle a sesunul se pod strom. Kunai byl pravděpodobně otrávený.
"Naruto! Vraťte se, Sai je zraněný!" Zakřičela na zbytek týmu a přiběhla k Saiovi.
"Teď to asi zabolí…" Řekla mu a opatrně, ale přesto rychle vytáhla zbraň z jeho těla.
"Kapitáne Yamato nemůžeme pokračovat, dokud ho nevyléčím."
"Dobře. Naruto ustup." Rozkázal a před námi "vyrostla" dřevěná chata. Sakura podepřela Saie a šla s ním dovnitř. Opatrně ho položila na zem, zasealovala a začala s léčitelským jutsu.
"Sakuro to je dobrý…" Řekl Sai potichu.
"Ne to není a nemluv…" Když dokončila léčení, chtěla dojít pro obvaz, který měla v tašce, ale když stoupla, lehce zavrávorala a nebýt toho, že ji Naruto chytil za ruku, asi by to neustála. To vytahování jedu ze Saiova těla ji strašně unavilo a vyčerpalo značnou část chakry. Naruto jí tašku podal a obvázala ránu Saiovi, který už se chtěl posadit. Sakura ho zase položila zpátky.
"Zůstaň ležet, nemám chakru na to, dělat to celé znova." Ušklíbla se na něj. Ani mu to nemusela říkat dvakrát, protože téměř okamžitě usnul.
"Sakuro, můžeš na chvilku?" Zavolal si ji Yamato.
"Jistě." Když k němu došla, spustil:
"Jak dlouho potrvá, než se to zahojí?"
"To uvidím zítra. Ale pokud bude v klidu, tipuju tak tři dny. Pořád ale nebude schopný naplno bojovat." Dokončila větu unaveně.
"Dobře, ty už si běž taky lehnout. Já s Narutem se dnes v noci prostřídáme na hlídce."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ | Web | 27. července 2011 v 13:04 | Reagovat

Je to zajímavé. =) Jen bych zkusila víc rozepisovat boj.Já bych boj 7-8 větami popsat asi nedokázala. =D

2 Kimi-chan | Web | 27. července 2011 v 13:09 | Reagovat

já právě vůbec neumím popisovat boje :-D ani trochu, prostě vůbec nevím jak na to :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama