I believe in you - 8

30. srpna 2010 v 23:58 | Kimi-chan |  I believe in you
IBIY
Omlouvám se, tenhle díl je naprosto nudný a nezáživný, aspoň mně to tak připadá. Ale s přibývajícími kapitolami by to už mělo být lepší. Děkuju za pochopení :-)


Akatsuki

Ráno mě probudily sluneční paprsky, které prosvítaly otevřeným oknem. Posadila jsem se a usmála se na spícího Daie. Dala jsem mu pusu na tvář a on se probral.

"Ahoj." Usmál se na mě. Tenhle úsměv zbožňuju.
"Ahoj." Odpověděla jsem a zadívala se do těch krásných modrých očí, ve kterých jsem se mohla utopit. Vyzařovalo z nich štěstí a ještě něco, co jsem nedokázala pospat. Možná láska? Když v tom někdo vletěl do pokoje oknem. Který idiot?!
"Dai-sensei…" Nedořekl větu Naruto, když mě tam viděl. Pak ode mě ale odtrhl oči a pokračoval.
"Tsunade-sama vás volá do kanceláře, a tebe taky Aiko-chan. Asi to bude důležité." Jakmile to dořekl, vyskočil zase oknem. Jenom jsem nad tím zakroutila hlavou a šla se do koupelny převléct z Daiového trička, které mi půjčil na spaní. Krásně vonělo, přesně jako on. Když jsem vyšla, on už byl také převlečený a společně jsme se vydali ke kanceláři Tsunade. Cestou se k nám přidala ještě Sakura a také Naruto. Po té, co jsem zaklepala, ozvalo se tiché "dále" a tak jsme vešli dál.
"To je dobře, že už jste tady. Svolala jsem vás, protože vás všech se to týká nejvíce. Jedná se totiž o návrat Sasukeho Uchihy do vesnice." Z rohu místnosti opravdu vystoupil Sasuke a mně v tom okamžiku ztuhla krev v žilách. Poohlédla jsem se po Sakuře a ta na tom nebyla o moc líp. Sasuke se na mě podíval chladným pohledem a arogantně se usmál. Úplně jsem se v něm viděla.
"Takže ty máš být moje krev? To se na to podívejme, taková ubožačka. Je zázrak, že si vůbec přežila pečeť." Jako bych to řekla já. V tu chvíli mě nenapadlo nic jiného, než na něj jen zírat. Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak ho v momentě setřu. Sakura k němu došla a místností se ozvalo jen hlasité "PLESK". Dostal takovou facku, až se mu na tváři udělal rudý flek.
"Sasuke! Ovládej se." Zasáhla Tsunade. Podíval se na Sakuru, pak na nás všechny a potom už nic neřekl. Tsunade rozhodla, že za zradu vesnice a pár dalších prohřešků by měl jít od vězení, ale jelikož zabil Orochimara, tak se mu trest zmírní a on nebude moct chodit půl roku na mise a nesmí opustit vesnici. Přišlo mi to mírné, ale co nadělám.
"Takže Daii, Sasuke bude znovu patřit do týmu 7. Budete tedy 4. Je to sice atypické, ale v podstatě by to nemělo ničemu vadit."

Tsunade nás propustila, protože už nám neměla co říct. Dai dal Sakuře, Narutovi a Sasukemu volno a šel se mnou trénovat.

Co to je chakra jsem věděla a zacházet jsem s ní taky uměla - tedy základní jutsu jako je například klonové - Bunshin no Jutsu. Došli jsme zase na tu louku se třemi kůly a zastavili se až u nějakého stromu.

"Teď vyzkoušíme něco nového, ano? Musíš se soustředit a dostat chakru do chodidel a po té vyběhnout na tento strom. Nesmíš jí tam dostat moc, rozdrtila by si strom, ale ani málo, to by si zase spadla. Rozumíš mi?" Přikývla jsem na souhlas a začala se soustředit. Vcelku mi to šlo, nebylo to ani tak moc těžké. Ale pořád jsem chtěla být lepší a tak jsem zůstala i na noc.

"Nebudou ti moct dát, co budeš chtít. Nebude ti to stačit." Ozval se mužský hlas těsně za mnou.
"Budeš chtít pořád víc síly. Stejně jako kdysi já. Moc je všechno. Když ji nemáš, nepřežiješ."
"Naznačuješ tím něco konkrétního?"
"Jsi slabá. Zatím. Ale pocházíš z Uchiha klanu, takže sílu máš v krvi. Pomůžu ti, aby tě nezabili hned v první bitvě."
"Proč bys to dělal?"
"Mám pro to své důvody a do těch ti nic není." Po těchto slovech odešel. Nechala jsem Sasukeho Sasukem a šla domů. Jeho slova mi ale stejně vrtala hlavou. Dospěla jsem k názoru, že za pokus nic nedám a risknu ten trenink s ním.

"Aiko!" Slyšela jsem někoho z dálky volat mé jméno. Když doběhl blíž, poznala jsem Daie.
"Akatsuki zaútočili na vesnici, ale ty ještě zdaleka nejsi připravená na boj. Musíš se tedy schovat, ano?" Bojovala jsem s nezkrotnou touhou nikam neutíkat a jít s ním. Ale sama jsem dobře věděla, že bych nepřežila, protože ještě opravdu skoro nic neuměla a moje techniky z akademie by asi nezabraly. Slíbila jsem mu tedy, že nevystrčím paty z bytu. Ulehčeně si oddechl, zkontroloval, že dojdu domů a běžel oznámit útok Tsunade.

Když jsem doběhla domů, nevěděla jsem, co mám dělat. Nemohla jsem nic nedělat, když jsem věděla, že nejmocnější organizace světa právě pobíhá někde kolem a nejspíš zabíjí, na koho narazí. Neubránila jsem se alespoň pohledu z okna. V ten moment jsem si přála, abych nic neviděla. Stál tam Dai i se všemi z týmu a proti nim stál Itachi s nějakým týpkem, co vypadal jako žralok. Itachi se podíval na Daie a ten okamžitě klesl na kolena a ve tváři se mu objevil bolestný výraz. Tohle ne. Otevřela jsem okno a vyskočila z něj přímo před Daie.
Itachiho MS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saskie | 1. září 2010 v 13:57 | Reagovat

jó jó jó! konečně Uchihové v akci XD super díl,tak co ty a škola? =)

2 Kimi-chan | Web | 1. září 2010 v 19:46 | Reagovat

:-D anoo Uchihové ! Škola ? no super... :-D fakt se nemůžu dočkat až zase začnou ty písemky atd :-D co ty ?

3 Saskie | Web | 5. září 2010 v 11:06 | Reagovat

Mě to (zatím) v new škole vyhovuje =) nějaké ty testy přežiju,spíš se děsim ze zkoušek na každym konci pololetí =D ,ale to je ještě daleko,takže se to vsákne,gomen že jsem nenapsala dříve,ale nějak mi blbnul noťas XD (nebo spíš sem ho zkurvyla tak,že celý dva dny se nedokázal normálně zapnout)

4 Kimi-chan | Web | 5. září 2010 v 13:10 | Reagovat

V pohodě :-) já teď zas vůbec nemám čas na psaní :-( :-/

5 Saskie | Web | 8. září 2010 v 21:57 | Reagovat

to já taky ne =( XD

6 JuMi | Web | 11. září 2010 v 20:30 | Reagovat

Psala jsem ti to do reklam, ale na diplom Hidana...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama